12. ročník celorepublikové soutěže Logistik junior SŠ se z důvodu aktuální zdravotní situace přeměnil na e-Logistik junior. Změnila se částečně struktura úkolů, zůstala týmová spolupráce a logistická praxe. Žáci se museli vypořádat s řešením přepravy zboží, včetně balení, výběru dopravy a zajištěním přepravní dokumentace. Jednou z překážek byla i vzdálenost mezi nimi. Museli komunikovat elektronicky a zejména druhou část soutěže - KVÍZ, řešili již v rámci distanční výuky. Po odevzdání prací jsme byli mile překvapeni úrovní některých prací, na jedné straně kompletností, na druhé hravým přístupem k zajištění dopravy. Hodnocení případové studie zajišťoval  společně s realizačním týmem předseda SSL ČR Ing. Petr Rožek. Týmy obdržely zpětnou vazbu ke svým pracem.

Do letošního ročníku se přihlásilo celkem 7 škol. Vítězství si odnesli žáci z Liberce. Na druhém až čtvrtém místo bylo těsno. Podívejte se na výsledkovou listinu.

Mediální partner

EULOG

Partneři soutěže

logo iv krajsslwittelogo timocomTMH Primary Logo 2014 300dpi RGBimagesLOGO Petainerdhl logoept connector 0800skf logolcnetlagarde